Trænere/Holdledere

Foto: eskildfotografi.com Trænere 2014-2015

Foto: eskildfotografi.com
Trænere 2014-2015

Foto: Privatfoto Trænerhygge i World Cup hallen 2016

Foto: Privatfoto
Trænerhygge i World Cup hallen 2016

 

 

 

 

 

 

Kontaktperson Kidsvolley:
Lars Vallentin tlf. 21 24 88 79

Mail: vallentinlars@gmail.com

 

Kidstrænere og holdledere 2017-2018

Lars Vallentin Kidsansvarlig 2124 8879 vallentinlars@gmail.com
Kristine Andersen Træneransvarlig Level 4 rosenandersen@gmail.com
Lea Albæk Jensen Træneransvarlig Level 3-4 2095 3775 lea.albaek.bilet.jensen@gmail.com
Karsten Albæk Jensen Træneransvarlig Level 3-4 karstenalbaek@hotmail.com
Bertram Buhl Træner Level 4
Kristine Toftgård Træner Level 4
Julie Dinesen Træner Level 3-4
Natasha Jeppsson Træner Level 3-4
Stefan Zorko Træner Level 3-4
Elisa Marty Johansen Træner Level 3
Peder Toftgård Træneransvarlig Level 2 2681 0278  toftgaard39@gmail.com
Jasmine Angelloz Træner Level 2
Lars Vallentin Træner Level 0-1 2124 8879 vallentinlars@gmail.com
Jens-Halvor Halvorsen Træner Level 0-1
Tina Hippe Hansen Træneransvarlig Level 0-1 4074 8302 tinahippehansen@gmail.com
Joakim Buhl Træner Level 0-1

 

Kontaktperson Ungdomsvolleyball:
Karin Finner Madsen tlf. 28 91 18 24
Mail: karin@finner.dk

Ungdoms- og seniortrænere og holdledere 2017-2018

Torben Thielow Træner HU 18-Senior 2820 9842 torben_thielow@hotmail.com
torben.thielow@regionh.dk
Moe Træner HU 14-16
Erling Böttcher Træner
Steen Marty Johansen Træner DU 16-18-Senior 3064 8806 steen.borgerskolen@gmail.com
Mitch Træner DU-16-18-Senior
Kees van Ree Træner DU-14 2840 4384 keesvanree@gmail.com
Sohaib Ali Træner DU-14
Morten Molsing Holdleder DU 16-18 4044 8305 molsing@hotmail.dk
Bettina Jeppsson Holdleder DU-14

 

Kontaktperson Seniorvolleyball RS Rødovre Volley Mix:
Karin Finner Madsen tlf. 28 91 18 24
Mail: karin@finner.dk

 

Kontaktperson Seniorvolleyball RS Rødovre Volley MixMax:
Pia Buhl tlf 24 94 53 35
Mail: buhlx4@gmail.com

 

Foto: Privat
Lea-og-Kristine-på-vej-til-level-3-stævne.
29-12-2017

Foto-Privatfoto
Lars-og-Sohaib-Trænersnak-Efterår-2017